Posreduj predlog

Aktualna razprava:

Trenutno ni aktualnih razprav

Pridruži se

RSS zadnje novice evropske-volitve.si RSS novice
RSS zadnje objave na forumu RSS forum

Evropske volitve FaceBook Evropske volitve Youtube twiiter32x32

Kako občutimo vpliv Evropskega parlamenta na naše življenje?

Vaše vsakdanje izkušnje in mnenja o rezultatih dela evropskih poslancev/k ter učinkih sprejetih odločitev v Evropskem parlamentu.
90 prispevkov • Stran 10 od 151 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15

Re: Kako občutimo vpliv Evropskega parlamenta na naše življenje?

OdgovorNapisal/-a Gostja » 10:26, 24. 04. 2009

Posledice so vsekakor vidne, vendar menim, da bi se morali bolj posvetiti kratkoročnim ciljem, saj bi po mojem mnenju tudi ti znatno spremenili vso situacijo. Zdi se mi tudi, da poslanci v Evropskem parlamentu veliko govorijo, na koncu se pa veliko govorečega izjalovi.
Gostja
 

Re: Kako občutimo vpliv Evropskega parlamenta na naše življenje?

OdgovorNapisal/-a Gost » 14:38, 24. 04. 2009

Zdi se mi, da imajo poslanci veliko dobrih idej, še posebej se strinjam z izjavami dr. Romane Jordan Cizelj. Vendar pa je problem v tem, da vsi samo veliko razglabljajo ter zelo malo ukrepajo. Vsaj problemi so še vedno isti skozi vsa ta leta.
Gost
 

Re: Kako občutimo vpliv Evropskega parlamenta na naše življenje?

OdgovorNapisal/-a Tina Rozman » 15:22, 24. 04. 2009

Posledice postajajo vidne, veliko pa jih še vedno cilja na daljše obdobje, zato je vedno poudarek na izvrševanju ciljev, ki bodo vidni v prihodnosti, premalo pa je poudarka na kratkotrajnih ciljih, ki bi v tem kriznem obdobju pomagali reševati probleme, nastale z neopaženim porastom problemov v bližnji preteklosti.

Mnenje podano za spletni forum 17. aprila 2009 na Državljanskem forumu v Kranju in objavljeno z dovoljenjem avtorice.
Tina Rozman
 

Re: Kako občutimo vpliv Evropskega parlamenta na naše življenje?

OdgovorNapisal/-a Matija Lavrinc » 12:45, 27. 04. 2009

Nimam občutka, da bi imel vsakdanje ali nevsakdanje izkušnje s posledicami sprejetih odločitev v EP*. Menim, da niso naredili nič preveč pomembnega! A za kaj takega tudi nimajo pristojnosti.

*PS: aha, cenejši klici iz drugih EU držav (če ni to Readingova zrihtala?)


Mnenje podano za spletni forum 21. aprila 2009 na javni razpravi Evropski parlament in težave evropske demokracije na Pravni fakulteti v Ljubljani in objavljeno z dovoljenjem avtorja.
Matija Lavrinc
 

Re: Kako občutimo vpliv Evropskega parlamenta na naše življenje?

OdgovorNapisal/-a Gost » 15:58, 05. 05. 2009

Simon Delakorda je napisal/-a:Vljudno vabljeni, da v razpravi objavite vaše vsakdanje izkušnje in mnenja o rezultatih dela evropskih poslancev/k ter učinkih sprejetih odločitev v Evropskem parlamentu.

Ne vem, kakšne odločitve so bile sprejete. Vseeno mi je.
Gost
 

Re: Kako občutimo vpliv Evropskega parlamenta na naše življenje?

OdgovorNapisal/-a Gostja » 13:20, 06. 05. 2009

Ne znam ceniti posledic sprejetih odločitev v EP, ker v bistvu sploh ne vem, katere od teh odločitev so konkretno vplivale na moje vsakdanje izkušnje. It tega razloga ocenjujem rezultate dela v mandatu 2004-2009 kot predvsem slabo promovirane.
Gostja
 

PrejšnjaNaslednja

90 prispevkov • Stran 10 od 151 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15

Vrni se na Kako občutimo vpliv EP na naše življenje?

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron